Понедельник, 19.03.2018
V6
Меню сайта
Категории раздела
Мои статьи [16]
Новости [21]
Другое [8]
Кухня (рецепты, готовка) [21]
Кулинарная книга. Национальные рецепты.
Юмор [42]
Он и в африке юмор
Непознанное [7]
Непознанное и невероятное
Эротика [2]
Пчеловодство [12]
Медицина [12]
Криминальные истории [2]
Интересное [29]
Блокнот
Наш опрос
Хотели б Вы видеть на сайте он-лайн?
1. Фильмы он-лайн
2. Порно он-лайн
3. Клипы он-лайн
4. Больше игр

Результат опроса Результаты Все опросы нашего сайта Архив опросов

Всего голосовало: 8
Обсудить опрос на форуме
Главная » Статьи » Новости

Проблеми сучасної молоді її ж вустами

Випускники шкіл, учні старших класів Менських навчальних закладів – це та категорія населення нашого району, що незабаром складуть основну кількість такого соціального прошарку як “сучасна молодь” . Яка вона сучасна молодь? Про що вона мріє, чим живе, що цінує, на кого рівняється, які проблеми її хвилюють? Спробуємо відповісти на деякі з цих питань по результатам опитувань, що проводились серед старшокласників Менської районної гімназії.Мабуть, однією з актуальних проблем сучасного українського суспільства є поширення вживання наркотичних речовин серед підростаючого покоління ( тютюн і алкоголь ). Завданням навчальних закладів є проведення профілактичної роботи серед учнів з метою запобігання поширенню даних шкідливих звичок. В Менських школах фактично ведеться “боротьба” з курінням серед старшокласників на перервах між занятттями, читаються лекції для учнів і їх батьків про вплив тютюну і алкоголю на організм підлітка, проводяться групові і індивідуальні бесіди на дану тематитику. Так, це дійсно є проблемою! Але, якщо брати шкільне середовище, то паління серед школярів є проблемою для вчителів та батьків учнів.

Явище поширення серед нашої молоді куріння і вживання алкоголю вважають проблемою перш за все дорослі - люди старшого покоління. А чи бачать в цьому явищі проблему представники сучасної молоді? Як вони відносяться до поширення даних явищ серед своїх однолітків?

За даною тематикою було проведено опитування серед учнів Менської гімназії. 75% опитаних учнів вважають, що вживання наркотичних речовин серед школярів є актуальною проблемою нашого суспільства. Найпоширенішою шкідливою звичкою серед школярів є паління – 80% підлітків дали ствердну відповідь на питання про те, чи багато серед їх однолітків тих, хто палить, а 40% опитаних учнів зізнались в тому, що палять самі. 80% опитаних учнів вживають спиртні напої, найпоширенішими серед них є пиво та слабоалкогольні коктейлі, горілку вживають 15% опитаних. При цьому всім опитаним відомо, яку шкоду завдають їх організму наркотичні речовини. 60% з тих учнів, що палять і вживають спиртне хотіли б позбутися даних звичок. Отже, це явище дійсно є проблемою. Проблемою всього суспільства взагалі і сучасної молоді зокрема. Хто повинен допомогти молодим людям не потрапити в залежність? Батьки? Вчителі? Представники органів влади? Друзі? Кожна молода людина повинна боротися самостійно? Лише загальні зусилля можуть дати позитивний результат.

Ще однією проблемою сучасних молодих людей є професійне самовизначення. Перед випускником школи стоїть багато питань. Яку професію обрати? В який навчальний заклад піти навчатися? Чи вистачить у батьків коштів заплатити за навчання? Як показують опитування, більшість випускників закінчуючи школу остаточно не відповіли для себе на всі ці питання. Дуже часто рішення приймається вже в останню хвилину, а роздуми про правильність вибору ще певний час продовжують турбувати молоду людину і її батьків.

Але, головна проблема ще попереду - це працевлаштування. Чи знайде молодий спеціаліст роботу по спеціальності по закінченню навчального закладу? Відповідь на це питання не завжди є ствердною. Особливо це стосується таких невеликих містечок як наше. Саме тому близько 80% випускників планують по закінченню професійного навчання шукати роботу у великих містах. А яка доля чекатиме решту 20%, що хоче працювати і жити в рідній Мені? Відповідь на це питання може дати лише час. І не завжди мрії молоді про достойну роботу в рідному місті збуваються. Це може викликати розчарування, зневіру у власних можливостях, і як результат – ті ж самі шкідливі звички.

Якщо така тенденція буде продовжуватися далі, то що чекає наше місто в майбутньому? Як боротися з даною проблемою? Як допомогти молодій людині знайти гідне місце в самостійному житті? І ця проблема є загальною.

Звичайно, це далеко не всі проблеми сучасної молоді, які вимагають громадської уваги і вирішення. Ще є проблема відпочинку і проведення вільного часу та багато інших.

Поделись новостью с друзьямu
HTML
BB-Code
Ссылка
Категория: Новости | Добавил: ViktorV-69 (05.07.2009) | Автор: Архипенко Наталія
Просмотров: 4814 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
1  
психолог має бути порадником, але ніяк не він має прмивати мізки! Батьки - так, і то лишень до певного моменту! Цілісна особистість як правило є такою вже років у 15 - їй ніякий психолог не потрібен, хіба що в локальних пиатннях, але не в ідеології “для чого я живу”.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск
Реклама:
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0