Среда, 18.10.2017
V6
Меню сайта
Категории раздела
Мои статьи [16]
Новости [21]
Другое [8]
Кухня (рецепты, готовка) [21]
Кулинарная книга. Национальные рецепты.
Юмор [42]
Он и в африке юмор
Непознанное [7]
Непознанное и невероятное
Эротика [2]
Пчеловодство [12]
Медицина [12]
Криминальные истории [2]
Интересное [29]
Блокнот
Наш опрос
Какие фильмы Вам нравятся?
1. Под настроение...
2. Ужасы
3. Фантастика
4. Боевики
5. Приключения
6. Мультфильмы
7. Перевод Гоблина
8. Военные
9. Мелодрамы
10. Документальные
11. Мистика
12. Комедии
13. Триллеры
14. Драмы
15. Исторические

Результат опроса Результаты Все опросы нашего сайта Архив опросов

Всего голосовало: 14
Обсудить опрос на форуме
Главная » Статьи » Новости

Проблеми сучасної молоді її ж вустами

Випускники шкіл, учні старших класів Менських навчальних закладів – це та категорія населення нашого району, що незабаром складуть основну кількість такого соціального прошарку як “сучасна молодь” . Яка вона сучасна молодь? Про що вона мріє, чим живе, що цінує, на кого рівняється, які проблеми її хвилюють? Спробуємо відповісти на деякі з цих питань по результатам опитувань, що проводились серед старшокласників Менської районної гімназії.Мабуть, однією з актуальних проблем сучасного українського суспільства є поширення вживання наркотичних речовин серед підростаючого покоління ( тютюн і алкоголь ). Завданням навчальних закладів є проведення профілактичної роботи серед учнів з метою запобігання поширенню даних шкідливих звичок. В Менських школах фактично ведеться “боротьба” з курінням серед старшокласників на перервах між занятттями, читаються лекції для учнів і їх батьків про вплив тютюну і алкоголю на організм підлітка, проводяться групові і індивідуальні бесіди на дану тематитику. Так, це дійсно є проблемою! Але, якщо брати шкільне середовище, то паління серед школярів є проблемою для вчителів та батьків учнів.

Явище поширення серед нашої молоді куріння і вживання алкоголю вважають проблемою перш за все дорослі - люди старшого покоління. А чи бачать в цьому явищі проблему представники сучасної молоді? Як вони відносяться до поширення даних явищ серед своїх однолітків?

За даною тематикою було проведено опитування серед учнів Менської гімназії. 75% опитаних учнів вважають, що вживання наркотичних речовин серед школярів є актуальною проблемою нашого суспільства. Найпоширенішою шкідливою звичкою серед школярів є паління – 80% підлітків дали ствердну відповідь на питання про те, чи багато серед їх однолітків тих, хто палить, а 40% опитаних учнів зізнались в тому, що палять самі. 80% опитаних учнів вживають спиртні напої, найпоширенішими серед них є пиво та слабоалкогольні коктейлі, горілку вживають 15% опитаних. При цьому всім опитаним відомо, яку шкоду завдають їх організму наркотичні речовини. 60% з тих учнів, що палять і вживають спиртне хотіли б позбутися даних звичок. Отже, це явище дійсно є проблемою. Проблемою всього суспільства взагалі і сучасної молоді зокрема. Хто повинен допомогти молодим людям не потрапити в залежність? Батьки? Вчителі? Представники органів влади? Друзі? Кожна молода людина повинна боротися самостійно? Лише загальні зусилля можуть дати позитивний результат.

Ще однією проблемою сучасних молодих людей є професійне самовизначення. Перед випускником школи стоїть багато питань. Яку професію обрати? В який навчальний заклад піти навчатися? Чи вистачить у батьків коштів заплатити за навчання? Як показують опитування, більшість випускників закінчуючи школу остаточно не відповіли для себе на всі ці питання. Дуже часто рішення приймається вже в останню хвилину, а роздуми про правильність вибору ще певний час продовжують турбувати молоду людину і її батьків.

Але, головна проблема ще попереду - це працевлаштування. Чи знайде молодий спеціаліст роботу по спеціальності по закінченню навчального закладу? Відповідь на це питання не завжди є ствердною. Особливо це стосується таких невеликих містечок як наше. Саме тому близько 80% випускників планують по закінченню професійного навчання шукати роботу у великих містах. А яка доля чекатиме решту 20%, що хоче працювати і жити в рідній Мені? Відповідь на це питання може дати лише час. І не завжди мрії молоді про достойну роботу в рідному місті збуваються. Це може викликати розчарування, зневіру у власних можливостях, і як результат – ті ж самі шкідливі звички.

Якщо така тенденція буде продовжуватися далі, то що чекає наше місто в майбутньому? Як боротися з даною проблемою? Як допомогти молодій людині знайти гідне місце в самостійному житті? І ця проблема є загальною.

Звичайно, це далеко не всі проблеми сучасної молоді, які вимагають громадської уваги і вирішення. Ще є проблема відпочинку і проведення вільного часу та багато інших.

Поделись новостью с друзьямu
HTML
BB-Code
Ссылка
Категория: Новости | Добавил: ViktorV-69 (05.07.2009) | Автор: Архипенко Наталія
Просмотров: 4691 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
1  
психолог має бути порадником, але ніяк не він має прмивати мізки! Батьки - так, і то лишень до певного моменту! Цілісна особистість як правило є такою вже років у 15 - їй ніякий психолог не потрібен, хіба що в локальних пиатннях, але не в ідеології “для чого я живу”.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск
Реклама:
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0